Biuro rachunkowe OPTIMUM specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej firm. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw z różnych branż.

Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do naszych klientów. Dzięki posiadanym pełnomocnictwo reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Największą grupę klientów stanowią firmy z Zamościa i okolic, jednak obsługujemy również firmy z całego województwa lubelskiego. Istnieje możliwość prowadzenia księgowości i wymiany dokumentów online.

W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy godnym zaufania partnerem – który kompleksowo, terminowo i profesjonalnie zadba o księgowość Twojej firmy. Nasze biuro współpracuje również z doradcami z innych branż.

Jako biuro rachunkowe ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

Pracujemy na renomowanych programach firmy INSERT, które są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do zmieniających się przepisów podatkowych. Dodatkowo są one zintegrowane z wieloma programami do wystawiania faktur, dzięki czemu możliwa jest szybka wymiana plików pomiędzy klientem a biurem.