Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

Adres biura

ul. Przemysłowa 4 22-400 Zamość

Zadzwoń

Napisz

Zostaw wiadomość

  Co mówią o nas nasi klienci?

  Kilka słów od naszych klientów

  „Wysoka jakość usług”

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem rachunkowym Optimum. Wysoka jakość usług, terminowość i znakomity kontakt to aspekty, które u nich cenię sobie najbardziej. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala mi w 100% polecić biuro rachunkowe Optimum innym przedsiębiorcom.

  Wojciech Kawalec, Wojtrans

  „Zawsze na czas”

  Biuro rachunkowe „Optimum” zapewnia obsługę na wysokim poziomie. Wszystko jest zawsze na czas, bez żadnych problemów. Jeśli mam jakieś pytania zawsze otrzymuję rzetelną odpowiedź. Polecam wszystkim.

  Anna Kliszcz, Extra-Oil

  „Indywidualne podejście”

  Współpraca z biurem rachunkowym Optimum przebiega znakomicie. Indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i wsparcie merytoryczne to tylko niektóre atuty biura. Jestem w pełni zadowolony z usług Biura Rachunkowego Optimum.

  Robert Flejszer, Rob-Trans

  „Terminowe rozliczanie”

  Z biurem rachunkowym Optimum jestem związana od początku mojej działalności. Zapewniają profesjonalne i terminowe rozliczanie dokumentów. Fachowa pomoc i rzetelne informację na każdym etapie prowadzenia działalności. Polecam w 100 %.

  Agata Nowogrodzka, Fotografia dziecięca

  „Kompleksowe usługi”

  Biuro rachunkowe Optimum to biuro godne polecenia. Bardzo solidnie i kompleksowo zajmują się dokumentami mojej firmy. Jestem na bieżąco informowany o wszystkich zmianach podatkowych. Jakość oraz zakres świadczonych usług spełniają moje oczekiwania.

  Piotr Piskorek, Euroexpress